Kiedy na zewnątrz zaczyna się upał, a Ty marzysz o zacienionym pomieszczeniu w swoim domu – zastosuj markizę, która skutecznie cię przed nim ochroni. Inwestując w markizę zyskujesz skuteczną ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń oraz zwrot części kosztów poniesionych na jej zakup.

Markizy montowane na oknach dachowych lub fasadowych w znacznym stopniu podnoszą komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni. Markizy absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, chroniąc w ten sposób przed nagrzewaniem wnętrza. W praktyce powoduje to spadek temperatury wewnętrznej nawet o 10°C.

Dbając o komfort mieszkania w trakcie upalnych dni, Fakro przygotowało promocję na wybrane typy markiz pod hasłem „Upał pod kontrolą”.

Więcej o markizach mogą się państwo dowiedzieć na naszej stronie internetowej lub na stronie Fakro (markizy do okien pionowych lub markizy do okien dachowych).

Jak skorzystać z promocji w 4 prostych krokach:

  1. Zarejestruj się do promocji podając swój adres mailowy, na który otrzymasz link do elektronicznego zgłoszenia promocyjnego.
  2. W terminie od 10 czerwca do 30 września 2019 r. kup niżej wymienione produkty promocyjne i zyskaj zwrot części poniesionych kosztów na Twoje konto. Zwrot zostanie przyznany za zakup co najmniej 2-óch, a maksimum 6-ciu dowolnych produktów promocyjnych wg poniższej zasady:
    • markizy do okien pionowych: VMZ Solar, VMZ Z-Wave, VMZ Electro – zwrot w wysokości 200 zł/szt.
    • markizy do okien dachowych: AMZ Solar, AMZ Z-Wave, AMZ Electro, AMZ WiFi – zwrot w wysokości 100 zł/szt.
  3. Do dnia 31 października 2019 r. dokonaj elektronicznego zgłoszenia promocyjnego. Wypełnij i wyślij formularz do którego dołączysz skan dowodu zakupu (szczegóły w regulaminie).
  4. Promocyjny zwrot otrzymasz w terminie do 20 dni roboczych po pozytywnej weryfikacji przesłanego zgłoszenia promocyjnego.

Upał pod kontrolą – promocja na markizy Fakro (edycja 2019)
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.

Numer telefonu:
Interesują mnie:

X
Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!