Serdecznie zapraszamy państwa do odwiedzenia naszego punktu stacjonarnego zlokalizowanego na warszawskim Targówku.

Na miejscu mogą państwo zobaczyć i przetestować wiele systemów osłon okiennych: moskitier, rolet materiałowych, rolet dzień noc, rolet rzymskich, plis, żaluzji aluminiowych i drewnianych oraz markiz.

Dodatkowo mogą również państwo obejrzeć kolekcje tkanin i dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach. Podczas wizyty spróbujemy doradzić rozwiązanie najpełniej odpowiadające państwa oczekiwaniom.


Adres punktu stacjonarnego:

Mapa z orientacyjną lokalizacją punktu stacjonarnego MOSKIROLET

MOSKIROLET 

ul. Trocka 6 lok. 47

03-563 Warszawa

 

Telefony czynne w godzinach pracy biura:

tel.: +48 515 874 011

email: biuro@moskirolet.pl


Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – piątek: 9 – 17
  • sobota: 8 – 14

W razie potrzeby otwieramy wcześniej lub zostajemy dłużej, a pomiary i montaże realizowane są bezpośrednio u klienta, również poza godzinami pracy punktu stacjonarnego. Możemy również spróbować umówić się z państwem na spotkanie w punkcie na konkretną godzinę, zależnie od dostępności.

W przypadku gdy nie zdecydują się państwo na złożenie zamówienia na pomiarze pobieramy opłatę za konsultację w wysokości 50 zł w gotówce podczas pomiaru również w przypadku dokonania wcześniej wstępnej wyceny. W przypadku zmiany decyzji opłata ta jest odliczana od wartości zamówienia.


Mapa dojazdu:

Przy naszym punkcie znajduje się duży parking dla samochodów. Dojedziecie do nas państwo również komunikacją miejską. Tuż obok naszego punktu znajdują się przystanki “Pratulińska”, na której zatrzymują się autobusy o numerach 212, 199 oraz 262

W bliskiej okolicy znajduje się bankomat Pekao.


Formularz kontaktowy:
 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Miejscowość/Dzielnica

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką Prywatności MOSKIROLET i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.


Informacja o koszcie dojazdu

Skupiamy obszar naszego działania na terenie Targówka i prawobrzeżnej Warszawy. Aby wyjść państwu na przeciw poszerzyliśmy strefę darmowego dojazdu do obszaru 10 km od naszego punktu na Trockiej (mierzone wg odległości sugerowanej przez Mapy Google).

Ze względu na znaczne odległości na terenie miasta, ale przede wszystkim wydłużony czas dojazdu w bardziej odległe lokalizacje wprowadziliśmy dodatkowe płatne strefy dojazdu również wg odległości od naszego punktu (do 15, 20 i 25 km). Opłata za dojazd w dalsze lokalizacje jest każdorazowo ustalana indywidualnie.

W okresach dużego zainteresowania naszymi produktami zastrzegamy sobie możliwość naliczenia opłaty za dojazd w innej wysokości dla małych zamówień lub odmowy realizacji zamówień w wybranych lokalizacjach. W przypadku zamówień pojedynczych sztuk osłon koszt dojazdu w wysokości 30 zł doliczamy również w lokalizacjach w Strefie 1 czyli do 10 km.

do 10 km
gratis
Strefa 1
do 15 km
30 zł
Strefa 2
do 20 km
45 zł
Strefa 3
do 25 km
60 zł
Strefa 4
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.

Numer telefonu:
Interesują mnie:

X
Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!