tools-864983_640W razie takiej konieczności przy okazji realizacji usługi związanej z montażem osłon okiennych możemy dokonać prostych napraw okiennych, w tym podstawowej regulacji i konserwacji okien, co pozwala na zwiększenie ich szczelności i trwałości. Naprawa lub modernizacja okna to na pewno bardziej opłacalne rozwiązanie niż zakup nowych okien. W miarę możliwości staramy przeprowadzać naprawy bez zbędnej wymiany elementów. Producenci okien zalecają regulację okien mniej więcej co 5 lat.

Dodatkowo, możemy również dokonać naprawy rolet (np. regulacja czy wymiana materiału na nowy) czy moskitier (np. wymiany uszkodzonych siatek na nowe). Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać podczas jednej wizyty, na poczekaniu. Przeważnie dokonujemy napraw typów osłon okiennych, które mamy w ofercie (ze względu na dostępność komponentów).

Poniżej znajdują się linki do kilku tekstów w tej tematyce:

UWAGA! Ze względu na specyfikę usługi zleceń na regulację okien podejmujemy się tylko w okresie zimowym (tj. od listopada do końca lutego).


Zgłoszenie serwisowe

Jeśli coś nie działa tak jak należy proszę się nie załamywać 😉 Naszych klientów zapraszamy do kontaktu w sprawie usług serwisowych montowanych przez nas produktów. Prosimy o przesłanie krótkiego opisu co się dzieje, danych kontaktowych oraz informacji pozwalających na identyfikację Państwa zamówienia (np. FV) na adres mailowy serwis@moskirolet.pl

W przypadku produktów w okresie gwarancji przy wykryciu usterek wynikających z wady produktu (a nie np. z uszkodzenia mechanicznego) udzielamy napraw gwarancyjnych dla naszych produktów lub na życzenie klienta pomagamy w kontakcie z producentem (w przypadku produktów Anwis, Fakro lub Velux). Proszę pamiętać, że gwarancja czy rękojmia nie oznacza ani nie zapewnia darmowej obsługi serwisowej dla wszystkich uszkodzeń i usterek w okresie obowiązywania. W przypadku uszkodzenia, które nie wynika z wady produktu, a np. z niewłaściwego lub niedbałego użytkowania koszt wizyty serwisowej i ewentualnej naprawy obciąża Klienta. Minimalny koszt wizyty serwisowej to 100 zł plus koszt dojazdu oraz ewentualnych części zamiennych.

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!