Roleta rzymska duo to coś dla osób, które poszukują eleganckiego, efektownego i praktycznego wykończenia okna z wyższej półki cenowej. Klasyczny wygląd i unowocześniony system sprawiają, że jest to bardzo uniwersalna osłona. Doskonale sprawdzi się na średnich i dużych szkleniach, jak na przykład okna tarasowe, zarówno w klasycznych, jak i bardzo minimalistycznych wnętrzach.

Podstawową zaletą systemu jest możliwość zastosowania dwóch tkanin w jednym zestawie kasetowym. Dzięki temu zaoszczędzimy więcej miejsca niż przy montażu dwóch rolet rzymskich klasycznych obok siebie. Jest to również bardziej estetyczne niż montaż jednej rolety “za drugą”.

Bogaty wzornik (dostępnych jest niemal 200 tkanin) pozwala na dopasowanie kolorystyki produktu do niemal każdego wnętrza i indywidualnych preferencji. Najczęściej jest to zastosowanie tkaniny transparentnej bliżej szyby i zaciemniającej jako tkaniny zewnętrznej, “zasłonowej”, co daje nam efekt określany niekiedy jako “dzień i noc”. Dzięki temu sprawdza się doskonale o każdej porze dnia oraz przy każdej pogodzie nawet w bardzo słoneczny dzień.

Jeden łańcuszek umożliwia komfortowe unoszenie i opuszczanie tkanin rolety w systemie półautomatycznym. Możliwe jest sterowanie każdą tkaniną osobno. Prosty sposób obsługi i wizualna prostota sprawia, że roleta duo jest ciekawą opcją dla osób szukających nietuzinkowego rozwiązania.

Zapraszamy do naszego biura – na ekspozycji posiadamy roletę rzymską w systemie duo, gdzie można przetestować jej działanie oraz zapoznać się ze wzornikiem tkanin.

Firana, zasłona, a może… roleta rzymska duo?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!