To, co wpływa na nieustającą popularność rolet to bardzo duża paleta kolorów i wzorów dostępnych na rynku, dająca klientowi możliwość dostosowania rolet do naprawdę każdej, dowolnej aranżacji wnętrza.

Naszym klientom w szczególności polecamy rolety materiałowe oraz rolety dzień noc w wyjątkowo małej kasetce mini (odstającej jedynie na 3 cm od listw okiennych), montowanej na skrzydle okiennym, która w większości przypadków nie ogranicza funkcjonalności okien często otwieranych i uchylanych.


Rolety materiałowe  to obecnie najpopularniejszy wybór wśród systemów osłonowych. Ogromny wybór tkanin (faktur, kolorów, stopnia przepuszczalności promieni słonecznych) niekiedy przyprawia naszych klientów o zawrót głowy 😉

Najpopularniejsze i najczęściej zamawiane są rolety w kasetkach z prowadnicami aluminiowymi renomowanej firmy Anwis. Materiał jest w nich prowadzony przy szybie, a jego ruch ograniczony prowadnicami, co sprawdza się przede wszystkim w przypadku okien uchylnych. Klasyczne rolety wielkogabarytowe montowane są zazwyczaj na ścianie lub suficie i zasłaniają cały otwór okienny.

Niewątpliwą zaletą rolet jest fakt, iż pozwalają na całkowite zaciemnienie okna. Każda z naszych rolet umożliwia zatrzymanie materiału na dowolnej wysokości, a sprawdzony mechanizm zapewnia płynną jej regulację. Więcej na temat rolet materiałowych w naszej ofercie znajdziecie państwo na podstronie im poświęconej oraz stronie producenta.


Rolety dzień noc to dostępny już od kilku lat, lecz wciąż dla wielu klientów nowy system rolet materiałowych. W roletach dzień noc po rozsunięciu materiału pracują na szybie dwie warstwy materiału, a nie jedna jak w przypadku tradycyjnych rolet materiałowych.

Dzięki nakładającym się warstwom materiału możliwe jest osiągnięcie różnych efektów nasłonecznienia pomieszczenia. Gdy paski w obu warstwach materiału nakładają się, większa ilość promieni słonecznych przedostaje się do wnętrza pomieszczenia (pozycja “dzień”), gdy ciemniejsze paski materiału rozkładają się równomiernie na całej powierzchni szyby pomieszczenie jest bardziej zacienione (pozycja “noc”).

Tu również najpopularniejsze są rolety w kasetach mini z prowadnicami aluminiowymi. Tak jak w przypadku klasycznych rolet materiałowych, tu również prowadnice pozwalają na prowadzenie materiału blisko szyby nawet w przypadku okien uchylnych, a mała kaseta nie ogranicza znacząco kąta otwierania okien lub drzwi balkonowych. Więcej na temat rolet typu dzień noc w naszej ofercie znajdziecie państwo na podstronie im poświęconej oraz stronie producenta.


Rolety rzymskie to coraz popularniejszy typ osłon wewnętrznych. Nadają wnętrzu klasycznego i eleganckiego charakteru. Rolety rzymskie w zamyśle mają zasłaniać cały otwór okienny, a więc montowane są nad otworem okiennym lub tuż przy suficie. Więcej na temat klasycznych rolet rzymskich mogą przeczytać państwo na stronie producenta lub na naszej podstronie im poświęconej.

Od niedawna na rynku dostępne są również zasłony (rolety) rzymskie REV (dawne RVS). Łączą one zalety plisy (możliwość zasłonięcia okna od góry i od dołu) oraz elegancki wygląd rolety rzymskiej dzięki konstrukcji przeszyć na bazie fiszbin. O roletach REV mogą państwo przeczytać tu.

 

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!