Moskitiery okienne (ramkowe) są nieuchylne, montowane na ruchome haczyki, które nie niszczą konstrukcji okien (nie trzeba w nich wiercić), a z zewnątrz są niewidoczne.

Moskitiery wykonujemy z profili aluminiowych w kolorze dopasowanym do koloru Państwa ram okiennych.  Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać moskitiery praktycznie w każdym kolorze. Dzięki zastosowaniu profili aluminiowych nasze moskitiery są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Oferujemy Państwu najtrwalszy sposób przycinania i łączenia profili – wykonujemy je za pomocą narożników wewnętrznych, przycinając profil pod kątem 45°.

Wyceny dokonujemy po pomiarze lub podaniu przez klienta przybliżonych wymiarów okna. Proszę jednak pamiętać, jak pokazuje obecna praktyka, że nie ma obecnie “standardowych” okien jak wcześniej w starszym budownictwie. Projektowane szklenia są dużo większe, a ich wymiary dużo bardziej zróżnicowane. Orientacyjny całkowity koszt moskitiery ramkowej okiennej do „standardowego” pojedynczego okna wynosi około 150-250 zł, w zależności od dokładnego wymiaru i sposobu wykonania. Całkowity koszt liczony jest na podstawie długości całego obwodu pojedynczego otworu okiennego.

Moskitiery ramkowe są umieszczane na zewnątrz ramy okiennej, a ich montaż na oknach zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach nie stanowi problemu z uwagi na wbudowany w moskitierę uchwyt montażowy, który umożliwia zamocowanie moskitiery od wewnątrz na zewnętrznej stronie ramy okiennej.

Moskitiera jest mocowana bezinwazyjnie do ramy okiennej na haczyki zachodzące na uszczelkę okna. Dzięki zastosowaniu ruchomych haczyków istnieje możliwość prostego samodzielnego demontażu ramki z siatką w razie potrzeby.

Moskitiery są często montowane nie tylko w domach prywatnych, ale także w restauracjach i zakładach produkcyjnych z branży spożywczej (w szczególności z uwagi na obowiązujące przepisy).

Szczegóły dotyczące sposobu realizacji przez nas zamówień na moskitiery znajdą Państwo w poświęconym temu wpisie oraz we wpisie o obsługiwanych lokalizacjach.

Do wstępnej wyceny moskitier potrzebujemy wysokości i szerokości otworu okiennego po otwarciu skrzydła okiennego.

System moskitier ramkowych wykonujemy z różnymi rodzajami siatki w zależności od konkretnych potrzeb klientów:

 • standardowa siatka moskitierowa z włókna szklanego (w kolorze czarnym lub szarym) dla podstawowego zastosowania przeciw owadom;
 • siatka przeciwpyłkowa PollTex® stosowana w domach alergików, jak również w przypadku zastosowań przeciw meszkom;
 • siatka aluminiowa surowa bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne, również zabezpiecza przeciwko owadom;
 • membrana antysmogowa Respillon® to najskuteczniejsze na rynku zabezpieczenie przed przedostawaniem się pyłów do wnętrza pomieszczenia, mniej odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


  Numer telefonu:
  Interesują mnie:

  X
  Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!