Moskitiera drzwiowa na zawiasach z samozamykaczem

Moskitiery drzwiowe, w przeciwieństwie do moskitier ramkowych są montowane do ramy okiennej na samozamykających się zawiasach. Dodatkowo montujemy magnesy zwiększające skuteczność moskitier. Moskitiery tego typu są idealnym rozwiązaniem do drzwi balkonowych.

Moskitiery balkonowe wykonujemy z profili aluminiowych grubszych niż w przypadku standardowych moskitier okiennych (szer. ok. 5,5 cm) w kolorze najbardziej zbliżonym do koloru Państwa ram okiennych. Dzięki zastosowaniu profilu grubszego niż w przypadku moskitier okiennych, konstrukcja pozostaje stabilna i trwała, nawet przy częstym użytkowaniu. Dlatego nasze moskitiery balkonowe nadają się nie tylko do drzwi balkonowych, ale również jako dodatkowa osłona przeciw owadom np. do głównych drzwi wejściowych do domu.

Najpopularniejsze kolory przestawiamy na zdjęciu obok (z czego kolory podstawowe to biały, brąz RAL8019, jasny brąz RAL8003 oraz antracyt RAL7016), ale możliwe jest wykonanie moskitier balkonowych w dowolnym kolorze z palety RAL.

Wszystkie profile są wtedy lakierowane proszkowo, dzięki czemu kolor jest trwały i nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych.

Orientacyjny całkowity koszt pojedynczej moskitiery balkonowej wynosi ok. 700-900 zł. W uzasadnionych przypadkach, na nieużywanych balkonach można zastosować również nieotwierane moskitiery okienne, co pozwala na znaczne ograniczenie kosztów.

Szczegóły dotyczące sposobu realizacji przez nas zamówień na moskitiery znajdą Państwo w poświęconym temu wpisie oraz we wpisie o obsługiwanych lokalizacjach.

Do wstępnej wyceny moskitier potrzebujemy wysokości i szerokości otworu po otwarciu skrzydła balkonowego.

Galeria realizacji – moskitiery drzwiowe:

Moskitiery drzwiowe z przejściem dla zwierząt:

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!