Żaluzje to obecnie nie tylko standardowe, srebrne żaluzje aluminiowe szerokości 2,5 cm. Obecnie żaluzje aluminiowe ustąpiły miejsca bardziej popularnym rozwiązaniom, a w domach częściej montowane są żaluzje drewniane oraz żaluzje plisowane.


Żaluzje drewniane są najbardziej eleganckim typem osłon okiennych, a ze względu wykonanie z drewna egzotycznego – basswood lub abachi, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Smugi światła i cienia powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli nadają wnętrzu nietuzinkowego charakteru. W ofercie posiadamy żaluzje drewniane o szerokości lameli 2,5 cm lub 5 cm oraz jako nowość na rynku żaluzje drewniane o szerokości lameli 7 cm. 

Źródło: anwis.plWysoka jakość zastosowanych materiałów, z których wykonane są oferowane przez nas żaluzje drewniane gwarantuje długotrwałe i komfortowe użytkowanie. W przypadku doboru szerokości lameli żaluzji drewnianych należy uwzględnić w jakim miejscu będą one zamontowane, ponieważ szerokie żaluzje ograniczają a w niektórych przypadkach uniemożliwiają otwarcie okna. Więcej na temat oferowanych przez nas żaluzji drewnianych Anwis znajdziecie państwo na podstronie im poświęconej.


Żaluzje plisowane umożliwiają łatwe przysłonięcie okien jedynie w dolnej lub w górnej części, alby światło wciąż doświetlało pomieszczenie, a dzięki swojej nieskomplikowanej konstrukcji (montaż do listwy przyszybowej w 4 rogach) mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien w tym również, na oknach dachowych.

planet06Standardowy system plis montowany przez naszą firmę to plisy
PLANET firmy Anwis
.  Żaluzje plisowane tego typu montowane są na skrzydło okienne, czyli na każdą szybę osobno. Orientacyjny koszt plis na skrzydło okienne o „standardowym wymiarze” to ok. 150 – 200 zł w zależności od wymiaru i wybranego typu materiału. Więcej informacji znajduje się również na podstronie im poświęconej oraz w naszym wpisie dotyczącym plis.


Żaluzje aluminiowe to w tej chwili najczęściej wybierane rozwiązanie do przestrzeni biurowych. Żaluzje są często wybierane przez klientów z uwagi na możliwość precyzyjnej regulacji ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji, a w przypadku żaluzji aluminiowych szeroka gama kolorów umożliwia idealne dobranie koloru żaluzji do aranżacji wnętrza.

Źródło: anwis.plNowoczesne systemy żaluzji aluminiowych umożliwiają zastosowanie prowadzenia żyłkowego, które gwarantuje lekkie i stabilne sterowanie również przy montażu na oknach uchylnych. System żaluzji aluminiowych Light Less zapewnia komfortowe wyciemnienie wnętrza przy zastosowaniu taśmy o niewidocznych otworach. Więcej na temat żaluzji aluminiowych znajdą państwo na podstronie im poświęconej oraz na stronie producenta, firmy Anwis.

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!