Plisy, czy inaczej żaluzje plisowane są jednym z najciekawszych typów osłon okiennych, jednak wciąż mało popularnym, co wiąże się z niską rozpoznawalnością przez klientów ich zalet, jak również niską dostępnością na rynku dobrej jakości rozwiązań tego typu. O ile mechanizmu działania rolety czy tradycyjnych żaluzji drewnianych czy aluminiowych nie trzeba nikomu tłumaczyć, o tyle jeśli chodzi o plisy klienci często nie mają świadomości zalet

tego rozwiązania.

Największą zaletą plis jest możliwość łatwego przysłonięcia okien jedynie w dolnej części tak, alby światło wciąż doświetlało pomieszczenie, a jednocześnie zapewniona została prywatność osób przebywających w pomieszczeniu. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku modnych obecnie dużych przeszkleń, dużych okien balkonowych zlokalizowanych we wszystkich pomieszczeniach w mieszkaniu czy domu.

Plisy dzięki swojej nieskomplikowanej konstrukcji mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien w tym również, na oknach dachowych, w ogrodach zimowych, a także w przeszklonych konstrukcjach dachowych. Są również najbardziej wszechstronnym produktem, mogą być montowane we wnękach, a także na oknach i w przestrzeniach o nietypowym kształcie (np. okna z łukiem).

Czym są żaluzje plisowane? Czy warto w nie zainwestować?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!