Odpowiedź na tytułowe pytanie, może wydawać się banalnie prosta – wystarczy pójść do sklepu 😉 Praktycznie każdy większy market budowlany prowadzi dziś sprzedaż, już nie tylko rolet o standardowych wymiarach, ale również zbiera zamówienia na rolety wykonywanie na wymiar podany przez klienta. 

Zamawianie nie tylko rolet, ale również innych akcesoriów okiennych (takich jak moskitiery, żaluzje, markizy czy plisy), wymagających dokładnego pomiaru oraz fachowego montażu, co może być problematyczne szczególnie dla osób zabieganych, które większość dnia spędzają poza domem i nie mają czasu na umawianie się na pomiary z fachowcami pracującymi z reguły od 9 do 17.

Zakup w markecie wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla klientów nie mających czasu na szukanie najlepszej oferty rolet w okolicy. Musimy jednak wziąć pod uwagę, że w przeważającej części rolety wewnętrzne czy rolety dzień noc oferowane w tego typu punktach są słabej jakości. W efekcie zamiast rolety, która będzie nam służyć przez wiele lat otrzymujemy produkt, który po kilku tygodniach znacznie się zacinać, samoistnie opadać, a materiał pod wpływem słońca wyblaknie i zmieni swój odcień. Zawsze w takiej sytuacji możemy spróbować skorzystać z gwarancji, jaka nam jako konsumentom przysługuje. To może oznaczać to długie oczekiwanie i niepewny skutek.

Każdy z nas jako konsument powinien zatem odpowiedzieć sobie na pytanie: czy wolimy zapłacić mniej i jednocześnie mieć mniejsze oczekiwania wobec kupowanych produktów, spodziewając się rychłego wystąpienia usterek i konieczności zakupu kolejnej rolety w niedługim czasie, czy może zainwestować nieco więcej, zyskując produkt na lata o doskonałej jakości w rozsądnej cenie i z możliwością szybkiej naprawy przez fachowca. Jak wiemy ten uniwersalny wybór dotyczy praktycznie wszystkich produktów, nie tylko rolet.

Nie bez znaczenia pozostaje tu również kwesta montażu. Często droższe w zakupie rolety są montowane w niepoprawny sposób, przez co służą klientom krócej. Dlatego warto powierzyć montaż dobrej jakości produktów specjalistom z doświadczeniem. Jak głosi hasło kampanii “Dobry montaż“: dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt. Należy zatem zastanowić się czy chcemy powierzyć montaż dobrej jakości produktu niewykwalifikowanym czy przypadkowym wręcz montażystom.

Warto wybadać rynek i zorientować się, która z firm oferuje fachowy montaż i rolety wysokiej jakości w dobrej cenie. Naszym klientom staramy się doradzić najlepsze rozwiązania, dlatego też zachęcamy do kontaktu i uzyskania większej ilości informacji na temat oferowanych u nas, jak i dostępnych na rynku moskitier, rolet i żaluzji.

Gdzie kupić tanie rolety w Warszawie?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!