Oferujemy państwo możliwość zakupu moskitier okiennych z innowacyjną siatką przeciwpyłkową (antyalergiczną) Poll-tex ®, która jest opatentowanym rozwiązaniem antyalergicznym i zapobiega przedostawaniu się się do pomieszczeń pyłków, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia przejrzystości i dużego stopnia przepuszczalności światła słonecznego.

Siatkę Poll-tex montujemy w naszym sprawdzonym systemie do moskitier ramkowych.

Stosowana przez nas w standardowych moskitierach siatka ma oczka 1,2 x 1,4 mm, co pozwala na zatrzymanie much, komarów i praktycznie wszystkich większych gatunków meszek. Siatka Poll-tex ® dodatkowo chroni pomieszczenia przed dostępem alergenów.

Produkt przetestowano w niemieckim szpitalu Charite University w Berlinie (klinice specjalizującej się w leczeniu alergii, jedynym w Europie miejscu, w którym możliwe jest badanie przepuszczalności pyłków całą dobę). Badanie przeprowadzono w zakresie zdolności wychwytywania unoszących się w powietrzu pyłków traw, brzozy, pokrzywy i ambrozji. Filtr siatki Poll-tex ® zapobiega przedostaniu się do pomieszczenia dwóch z najczęstszych alergenów (brzoza i trawy) w 97% i w 100% pyłków pokrzywy i ambrozji.

Teraz  innowacyjna siatka antyalergiczna Poll-tex ® dostępna jest również w naszej ofercie. Więcej informacji na temat siatki antyalergicznej można uzyskać na stronie producenta (język angielski).

siatka_poll_tex_przeciwpylkowa

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!