Żaluzje aluminiowe to klasyka osłon okiennych. Wciąż są chętnie wybierane przez klientów, ponieważ dają możliwość regulacji żądanej ilości światła przenikającego do pomieszczeń. Dostępność szerokiej gamy kolorów lamel pozwala na idealne dopasowanie wyglądu żaluzji aluminiowych do wystroju wnętrza.

W naszej ofercie znajdują się żaluzje aluminiowe o szerokości lamel 16 mm, 25 mm oraz 50 mm w różnych systemach sterowania w zależności od wymiarów produktu oraz miejsca jego montażu. Dzięki zastosowaniu w nowoczesnych systemach żaluzji aluminiowych prowadzenia żyłkowego, możliwe jest lekkie i stabilne sterowanie osłoną również w przypadku oknien uchylnych.

Dodatkowo lamele w systemie Light Less zapewniają komfort wyciemnienia wnętrza przy zastosowaniu taśmy o niewidocznych otworach. Dodatkowe informacje na temat żaluzji aluminiowych znajdą państwo również na stronie producenta, firmy Anwis.

Kolorystyka lamel dla poszczególnych typów żaluzji aluminiowych dostępna jest pod linkiem.

Galeria żaluzji aluminiowych Anwis:

 

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!