Żaluzje drewniane  jako produkt wykonany z naturalnego i szlachetnego materiału jakim jest drewno przełamują surowe, pełne szkła i aluminium nowoczesne wnętrza. Ze względu wykonanie z drewna egzotycznego – basswood lub abachi, nadają wnętrzom jedyny w swoim rodzaju klimat. Oferujemy państwu żaluzje drewniane o szerokości lameli 25 mm lub 50 mm oraz jako nowość na rynku żaluzje drewniane o szerokości lameli 70 mm. 

Żaluzje pozwalają regulować kąt padania światła, jednak należy pamiętać, że zsunięte żaluzje przesłaniają stosunkowo dużą część okna i ograniczają przez to ilość światła słonecznego, które dociera do pomieszczenia. Wysoka jakość zastosowanych materiałów, z których wykonane są żaluzje drewniane firmy Anwis gwarantuje długotrwałe i komfortowe użytkowanie.

W przypadku wyboru szerszych lameli (5 lub 7 cm) należy uwzględnić w jakim miejscu będą one zamontowane, ponieważ szerokie żaluzje ograniczają, a w niektórych przypadkach uniemożliwiają otwarcie okna. Należy również pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, w związku z czym istnieje możliwość minimalnych zmian w odcieniach kolorów oraz wygięciach lamel.

Kolorystyka lamel dla poszczególnych typów żaluzji drewnianych i bambusowych Anwis.

Przewodnik po kolorystyce drabinek taśmowych.

Galeria żaluzji drewnianych Anwis:

 

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!