Rolety rzymskie to gustowna dekoracja okienna, która dzięki swojej prostej i eleganckiej formie z powodzeniem odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Materiałowe zasłony są podnoszone przy pomocy mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Rolety rzymskie doskonale prezentują się nie tylko w klasycznych wnętrzach, ale również w nowoczesnych aranżacjach.

Oferujemy rolety rzymskie w czterech rodzajach szycia (galeria na dole strony). Każdy z nich może zostać wykonany z mankietem górnym (dodatkowym pasem z dowolnej tkaniny o standardowej szerokości 7 cm), który zdobi roletę, a gdy mamy do czynienia z tkaninami transparentnymi dodatkowo zakrywa mechanizm rolety.

Do wstępnej wyceny rolet rzymskich potrzebujemy orientacyjnego jej wymiaru – czyli z reguły przy montażu nad glifem okiennym (aby zasłonić cały otwór okienny) – jego wysokości i szerokości.

Link do wzornika tkanin online.

Mechanizm działania rolet rzymskich pokazuje poniższy film:


Galeria rolet rzymskich Anwis:


Typ szycia 1

Typ szycia 1
Obraz 1 z 4

Roleta z transparentnymi taśmami pionowymi bez fiszbin (odległość pierwszej i ostatniej taśmy od boku rolety wynosi 8 cm, a pozostałe taśmy rozmieszczone są symetrycznie pomiędzy nimi). Zalecany jest przede wszystkim dla materiałów delikatnych jak woal czy organza. Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 5% wysokości rolety plus 5 cm.


 

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!