Moskitiery przesuwne to doskonałe rozwiązanie służące ochronie przeciw owadom w przypadku dużych przeszklonych wnęk jak: balkony, tarasy, witryny, etc. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach zamontowanych górnej i dolnej części okna. Zależnie od typu moskitiery (jedno- czy dwuskrzydłowej) prowadnice te są jedno- lub dwutorowe. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery w przypadku moskitier przesuwnych Anwis to 200 x 250 cm.

Moskitiery przesuwne dostępne są w sześciu wariantach, co umożliwia na dobór właściwego systemu do zapewnienia szczelności moskitiery w konkretnym przypadku. Wybór odpowiednich prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli na idealne dopasowanie produktu pod kątem jego funkcjonalności. Moskitiery dostosowane są do praktycznie wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła bez poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery nie ogranicza widoczności w świetle okna.

System moskitier przesuwnych:

 • zapewnia skuteczną ochronę przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
 • pozwala na dobór właściwego rozwiązania do praktycznie każdego rodzaju okien i drzwi, najlepiej sprawdza się w przypadku dużych przeszkleń i okien przesuwnych;
 • występuje dla profili aluminiowych dostępnych w okleinach oraz w szerokiej gamie kolorów z palety RAL (kolory podstawowe to biały, brąz i antracyt);
 • występuje w maksymalnych rozmiarach do 400 cm szerokości i 250 cm wysokości.


Moskitiery przesuwne Anwis:

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


  Numer telefonu:
  Interesują mnie:

  X
  Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!