Od teraz w naszej ofercie znajdą państwo również nowość na rynku, a więc moskitiery z membraną antysmogową o potwierdzonym działaniu.

Membrana Respilon® jest z powodzeniem stosowana w naszym sprawdzonym systemie moskiterowym, dzięki czemu w prosty sposób można zabezpieczyć swój dom przed niebezpiecznymi pyłami poprzez założenie na okna standardowych ramek moskitierowych z membraną Respilon®.

http://www.respilon.com/resources/docs/air/Respilon_AIR2_flyer1_EN_web.pdf

Mechaniczna bariera, jaką tworzy membrana Respilon® zapobiega przenikaniu szkodliwych cząsteczek do dróg oddechowych i domu. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku. Dzięki zastosowaniu bardzo gęstego splotu materiału (zawierającego włókna o średnicy 50-150 nanometrów), membrana zatrzymuje nawet najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki, takie jak wirusy, bakterie, kurz smog, pyłki, pleśń lub roztocza. Jednocześnie zachowuje doskonałą przepuszczalność powietrza.

Membrana zachowuje swoje właściwości filtrujące do 3 lat. Po tym czasie należy ją wymienić na nową.

Siatka RespilonAir® jest bardzo wrażliwa na uszkodzenia mechaniczne, w związku z tym trzeba uważać aby jej nie uszkodzić gdy jest zamontowana na oknie, jak również podczas ewentualnego demontażu. Każde uszkodzenie mechaniczne wpływa na skuteczność ochrony antysmogowej.

Jak siatka antysmogowa chroni nasze domy?

Dowody na działanie memberany antysmogowej:

UWAGA! Z uwagi na problemy z dostępnością membrany w 2022 r.  przy każdym zleceniu potwierdzamy ceny, termin i możliwość wykonania zamówienia zależnie od stanów magazynowych.

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!