Zasłony rzymskie REV (wcześniej system RVS) firmy Anwis to nowy system osłonowy łączący w sobie zalety żaluzji plisowane (plisy) i efektowny wygląd rolet rzymskich. Zasłony REV montujemy w świetle szyby na listwach przyszybowych (czyli na każdej szybie osobno), dzięki czemu nie ma konieczności zasłaniania całego otworu okiennego (i montażu nad glifem okiennym) jak w przypadku standardowych rolet rzymskich.

Tkanina montowana jest rzepami do rynienki systemu, dzięki czemu możemy w każdej chwili odczepić i wyprać tkaninę lub ją wymienić. Na każdej zasłonie umieszczona jest wszywka z opisem składu tkaniny i sposobu jej konserwacji.

Zasłony REV występują w dwóch opcjach – REV1 z możliwością odsłaniania okna wyłącznie od dołu lub REV2 z dwoma ruchomymi rynnami (możliwość odsłaniania okna od góry i od dołu jak w przypadku standardowej plisy). 

Przedział dostępnych wymiarów dla zasłon rzymskich REV to minimalnie 40 cm szer. x 50 cm wys. aż do 150 cm szer. i 220 cm wys. (maksymalna wysokość zależna jest od szerokości osłony). Wykonanie zasłon o niestandardowych wymiarach musi zostać każdorazowo potwierdzona z producentem.

Zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego przy ul. Trockiej w Warszawie, gdzie na ekspozycji mamy zamontowaną tego typu zasłonę na ekspozycji. Podczas wizyty można również przetestować inne popularne rozwiązania osłonowe oraz obejrzeć katalogi dostępnych tkanin.

Kliknięcie na zdjęcie po prawej prowadzi do katalogu tkanin rolet rzymskich.

Mechanizm działania zasłon REV pokazuje poniższy film:


Galeria zasłon rzymskich REV Anwis:


Szkice systemów REV1 i REV2:

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!