Oferujemy Państwu moskitiery okienne (ramkowe, nieuchylne) i drzwiowe (balkonowe, otwierane) w najwyższej jakości sposobie wykonania i atrakcyjnej cenie. Jesteśmy producentem, a siatki wytwarzamy we własnym zakresie. Moskitiery wykonujemy na wymiar Państwa okien z dużą dokładnością, dzięki czemu chronią one przed owadami skutecznie i przez wiele sezonów.

Dodatkowo w ofercie mamy inne typy moskitier – moskitiery rolowane boczne drzwiowe, moskitiery rolowane pionowe okienne (stosowane również do okien dachowych), moskitiery przesuwne (jedno- i dwuskrzydłowe) oraz moskitiery plisowane. Dodatkowo w niektórych konfiguracjach (wersja elektryczna) markizy do okien pionowych VMZ Fakro mogą spełniać funkcję moskitiery.

Wybrane typy moskitier oferujemy z innymi dostępnymi na rynku siatkami o różnych cechach. Poza standardową siatką moskitierową z włókna szklanego posiadamy w ofercie siatkę przeciwpyłkową (antyalergiczną), siatkę aluminiową oraz membranę antysmogową.

Moskitiery ramkowe (galeria)

Są nieuchylne, montowane na ruchome haczyki, które nie niszczą konstrukcji okien (nie trzeba w nich wiercić), a z zewnątrz są niewidoczne.  

Moskitiery wykonujemy z profili aluminiowych w kolorze dopasowanym do koloru Państwa ram okiennych. Najpopularniejsze kolory przestawiamy na zdjęciu obok. Na życzenie jesteśmy w stanie wykonać moskitiery także w innych kolorach. Dzięki zastosowaniu profili aluminiowych nasze moskitiery są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

 Oferujemy Państwu wykonanie moskitier przy użyciu narożników wewnętrznych, przycinając profil pod kątem 45°.

Wyceny dokonujemy po pomiarze lub podaniu przez klienta przybliżonych wymiarów okna. Orientacyjny całkowity koszt moskitiery ramkowej okiennej do standardowego pojedynczego okna wynosi ok. 150-250 zł, w zależności od dokładnego wymiaru i sposobu wykonania. Całkowity koszt liczony jest na podstawie długości całego obwodu pojedynczego otworu okiennego.

Moskitiery ramkowe wykonujemy z różnymi rodzajami siatki w zależności od konkretnych potrzeb:

UWAGA! Z uwagi na problemy z dostępnością membrany w 2022 r.  przy każdym zleceniu potwierdzamy ceny, termin i możliwość wykonania zamówienia zależnie od stanów magazynowych.

Moskitiery drzwiowe (galeria)

Moskitiera drzwiowa na zawiasach z samozamykaczem

Moskitiery drzwiowe, w przeciwieństwie do ramkowych są montowane do ramy okiennej na samozamykających się zawiasach. Dodatkowo montujemy magnesy zwiększające skuteczność moskitier. 

Moskitiery balkonowe wykonujemy z profili aluminiowych grubszych niż w przypadku standardowych moskitier okiennych (szer. ok. 5,5 cm) w kolorze najbardziej zbliżonym do koloru Państwa ram okiennych. Dzięki zastosowaniu profilu grubszego niż w przypadku moskitier okiennych, konstrukcja pozostaje stabilna i trwała, nawet przy częstym użytkowaniu. Dlatego nasze moskitiery balkonowe nadają się nie tylko do drzwi balkonowych, ale również jako dodatkowa osłona przeciw owadom np. do głównych drzwi wejściowych do domu.

Najpopularniejsze kolory przestawiamy na zdjęciu obok, ale możliwe jest wykonanie moskitier balkonowych w dowolnym kolorze z palety RAL. Wszystkie profile są wtedy lakierowane proszkowo, dzięki czemu kolor jest trwały i nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych.

Orientacyjny całkowity koszt pojedynczej moskitiery drzwiowej na zawiasach z samozamykaczem dla standardowych kolorów profili wynosi w przypadku najpopularniejszych otworów balkonowych ok. 700-900 zł. W uzasadnionych przypadkach, na nieużywanych balkonach można zastosować również nieotwierane moskitiery okienne, co pozwala na znaczne ograniczenie kosztów.

 

Zachęcamy do kontaktu celem odpowiedzi na Państwa pytania lub wyjaśnienia wątpliwości. Dokonujemy również napraw zniszczonych i przerwanych siatek oraz regulacji okien. Szczegóły dotyczące sposobu realizacji przez nas zamówień na moskitiery znajdą Państwo w poświęconym temu wpisie oraz we wpisie o obsługiwanych lokalizacjach.

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!