½) Aby zorientować państwa w cenach poszczególnych produktów wykonujemy dla państwa wstępnej wyceny moskitier, rolet czy żaluzji. Do tego celu, w przypadku zainteresowania roletami, żaluzjami czy plisami montowanymi na skrzydle okiennym potrzebujemy orientacyjne wymiary szyb, a w przypadku moskitier długość i szerokość otworu okiennego. Pomocne są też informacje o kolorze ram okiennych oraz ewentualnie zdjęcia okien (w przypadku moskitier widok z zewnątrz, w przypadku osłon okiennych widok od wewnątrz). Dodatkowo prosimy o informację co do lokalizacji pomiaru/ montażu. Pozwoli to nam określić wysokość ewentualnej dopłaty za dojazd lub jej braku.

1) Pierwszym etapem jest ustalenie dogodnego terminu pomiaru okien. Podczas pomiaru przedstawimy państwu naszą ofertę. Proszę jednak pamiętać, aby poinformować jakiego typu produktami są państwo zainteresowani, wtedy przygotujemy się do wizyty i zabierzemy ze sobą wszystkie próbniki i wzorniki, aby jak najdokładniej przedstawić państwu dostępne u nas moskitiery (siatki przeciw owadom), rolety, żaluzje czy plisy. W czasie spotkania decydują się państwo na wybrane produkty, a my dokonujemy dokładnej wyceny na podstawie dokonanych pomiarów.

2) Po pomiarze dokonujemy realizacji zamówienia. W przypadku moskitier ramkowych i drzwiowych (siatek przeciw owadom) staramy się, aby termin realizacji nie przekroczył 15 dni roboczych nawet w okresach największego zainteresowania tymi produktami.  Niestety nie w każdym przypadku jesteśmy w stanie zamontować u państwa gotowe moskitiery w tym czasie z uwagi na lokalizację montażu i dostępność materiału, zwłaszcza w miesiącach letnich, kiedy zarówno my, jak i nasi dostawcy mamy więcej pracy. W przypadku rolet oraz innych typów moskitier termin oczekiwania z reguły nie przekracza 3-4 tygodni, w niektórych przypadkach może być jednak dłuższy. Warto poczekać nieco dłużej, ponieważ montowane przez nas rolety, żaluzje i plisy są produkowane przez sprawdzonego producenta. Rolety, żaluzje plisowane i żaluzje drewniane firmy Anwis wyróżnia na rynku wysoka jakość wykonania. Staramy się na bieżąco informować klientów o terminie realizacji zamówienia, aby mogli państwo z wyprzedzeniem zaplanować sobie w kalendarzu dogodny dla państwa termin montażu.

W dobie pandemii niestety borykamy się ze sporadycznymi opóźnieniami w dostawach. W związku z tym klientom przekazujemy przewidywany termin realizacji. Proszę wziąć pod uwagę, że zamówienie może być opóźnione i nie mamy wpływu na przyśpieszenie jego realizacji. Zawsze przekazujemy taką informację klientom, o ile tylko otrzymamy ją od producentów. Dziękujemy za zrozumienie.

3) Gdy zamówione przez państwa moskitiery są już wykonane lub gdy dotrą do nas rolety materiałowe czy żaluzje dzwonimy aby ustalić z państwem dogodny termin montażu. W przypadku moskitier ramkowych (okiennych) montaż przebiega stosunkowo szybko (ok. 30 min w zależności od ilości zamówionych siatek i ich typu). Jeśli chodzi o montaż rolet lub innego typu moskitier może być on zdecydowanie dłuższy – każda roleta wymaga właściwego ustawienia i regulacji, a gdy zachodzi dodatkowo konieczność demontażu starych rolet może przedłużyć się do kilku godzin. Aby nowe rolety dobrze i przez długi czas spełniały swoją funkcję ich montaż wymaga dokładnego oczyszczenia ram okiennych i ewentualnego usunięcia pozostałości po starych produktach (np. odklejenia prowadnic i usunięcia śladów po kleju).

 

 

Jak realizujemy zamówienia?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!