Zamówienia na moskitiery czy rolety w Warszawie i okolicach realizujemy po wstępnej wycenie dokonanej na podstawie wymiarów przesłanych przez klienta oraz pomiarze okien na miejscu. W przypadku zleceń w znacznej odległości od Warszawy staramy się jednak dopasować do indywidualnej sytuacji i w razie konieczności wypracować z klientem zadowalające rozwiązanie. Obsługujemy przede wszystkim tereny prawobrzeżnej Warszawy – nasze moskitiery montujemy głównie w okolicy naszej siedziby, a więc Targówek i Białołęka to obszary, na których najczęściej dokonujemy pomiarów rolet i moskitier.

Istnieje również możliwość zdalnej realizacji zamówienia – wysyłamy wtedy gotowe do montażu moskitiery pocztą lub kurierem według podanych przez państwa wymiarów. Rzadko jednak podejmujemy się tego typu zleceń, ponieważ chcemy mieć pewność, że zamówione przez państwa produkty będą w 100% pasować i spełniać swoją funkcję. Dlatego zawsze staramy się sami dokonywać pomiarów – wtedy błąd pomiaru pozostaje w naszej gestii.

Obszar obsługiwanych lokalizacji
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!