Moskitiera rolowana pionowa (okienna)

Moskitiery rolowane występują w wersji poziomej lub pionowej. Mogą być stosowane zarówno do okien, jak i drzwi balkonowych oraz okien dachowych. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu moskitiery rolowane tworzą szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.

Moskitiery rolowane wyposażone są w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Należy pamiętać, aby przytrzymywać uchwyt moskitiery podczas zwijania siatki z uwagi na mechanizm sprężynowy.

Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien w przypadku gdy chcemy uzyskać możliwość szybkiego dostępu na zewnątrz okna (np. do parapetu zewnętrznego). Całkowicie rozwinięta siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej znajdującej się na dole otworu okiennego. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.

Moskitiera rolowana boczna (drzwiowa)

Moskitiery rolowane przesuwane w poziomie stanowią idealne rozwiązanie dla okien balkonowych lub tarasowych, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych moskitier drzwiowych na zawiasach (z uwagi na ograniczoną dostępność miejsca). Blokowanie moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć siatkę.

Podstawowe zalety moskitier rolowanych to:

 • skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
 • mogą zostać dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi,
 • dostępne rodzaje (poziome i pionowe) mogą zostać dopasowane do konkretnego przypadku,
 • profile moskitier dostępne w okleinach oraz w szerokiej gamie kolorów z palety RAL – link.
Moskitiera rolowana boczna podwójna

Do szerokich szkleń (powyżej 1600 mm) proponujemy moskitiery rolowane poziomo w wersji podwójnej. Istnieje możliwość całkowitego zwinięcia siatek z obu stron lub zablokowania jednej z nich w środkowej części otworu okiennego. Jest to szczególnie ciekawe rozwiązanie do drzwi balkonowych podwójnych z ruchomym słupkiem.

Próbki moskitier rolowanych w wersji okiennej (rolowanej pionowo) i drzwiowej (rolowanej bocznie) oraz wielu innych typów moskitier mamy dostępne do obejrzenia i przetestowania przez państwa u nas w punkcie przy ul. Trockiej.

Galeria moskitier rolowanych Anwis:

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


  Numer telefonu:
  Interesują mnie:

  X
  Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!