Rolety materiałowe to klasyk na rynku osłon okiennych. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim najpopularniejsze rolety w kasetkach z prowadnicami aluminiowymi renomowanej firmy Anwis.

Zastosowany w roletach materiałowych mechanizm samohamujący pozwala płynnie prowadzić materiał w rolecie nawet w przypadku okien uchylnych. Materiał jest prowadzony przy szybie i ograniczony prowadnicami, co sprawdza się przede wszystkim w przypadku okien uchylnych.

Firma Anwis oferuje osprzęt rolet materiałowych (kasety, prowadnice, łańcuszki, listwy obciążające, etc.) w kolorach dopasowanych do ram okiennych spośród standardowych, dostępnych an rynku kolorów:

 • kolory standardowe to biały (RAL 9003), brąz (RAL 8017), antracyt (RAL 7016), szary (RAL7012);
 • okleiny drewnopodobne to Złoty Dąb, Orzech, Winchester, Dąb Bagienny (osprzęt w kolorach dostosowanych do koloru okleiny);
 • okleiny anodowane to Anoda Silver (osprzęt z tworzywa zgodny z kolorem profili);
 • kolory RAL: kolory profili z palety RAL (osprzęt z tworzywa do wyboru tylko z kolorów standardowych).

Rolety można zastosować do wszystkich typów okien (drewnianych, aluminiowych, PCV).

Więcej informacji na temat rolet materiałowych znajdziecie państwo na stronie producenta. Kliknięcie w zdjęcie po prawej stronie przenosi do wzornika tkanin dla rolet materiałowych online.

W naszej ofercie znajdują się rolety z dwoma wielkościami kasetek – najmniejsza dostępna na rynku kasetka aluminiowa Mini Lux odstaje od skrzydła okiennego tylko 27 mm. Możliwość zastosowania konkretnego typu kasetek zależy od wymiaru okien i gramatury wybranego typu materiału. Zawsze jeśli jest taka techniczna możliwość proponujemy państwu kasetkę Mini.

Z uwagi na specyfikę produktu i uwarunkowania techniczne okien rolety z kasetami z tkaninami 100% zaciemniającymi typu blackout w niewielkiej przestrzeni przy prowadnicach nie zapewniają całkowitego zaciemnienia – mogą tworzyć się tam delikatne smugi światła po rozwinięciu rolety w słoneczny dzień. Wynika to z ograniczeń technicznych montażu tego typu rolet na oknach pionowych.

Informacja o łódkowaniu tkanin (w szczególności w przypadku tkanin zaciemniających).

Galeria rolet materiałowych firmy Anwis:

 

Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


  Numer telefonu:
  Interesują mnie:

  X
  Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!