Odpowiedź na tytułowe pytanie nie może oczywiście być jednoznaczna, bo właściwie należałoby odpowiedzieć: to zależy. Przede wszystkim od typu montowanej moskitiery, ewentualnie od samej konstrukcji okien. 

Jeżeli mowa o moskiterach ramkowych, to odpowiedź w zecydowanej większości przypadków będzie brzmieć: nie. Moskitierę tego typu mocujemy bezinwazyjnie do ramy okiennej na haczyki zachodzące na uszczelkę okna. Tu dzięki zastosowaniu ruchomych haczyków istnieje możliwość prostego samodzielnego demontażu ramki z siatką w razie potrzeby. Niekiedy jednak w przypadku nietypowych okien niewykluczone jest, że mocowanie moskitiery będzie wymagać użycia wkrętów.

W przypadku moskitier drzwiowych montaż zawiasów wymaga nawiercenia w ramie okiennej kilku otworów, co zapewnia stabilne mocowanie całego skrzydła moskitiery. Tu niestety nie da się uniknąć mocowania na wkręty, jednak nasze profile są na tyle trwałym rozwiązaniem, że nie zdażają się raczej przypadki demontażu naszych moskitier drzwiowych.

Czy montaż moskitier wymaga wiercenia dziur w ramach okiennych?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!