Zasadniczo w przypadku większości najpopularniejszego asortymentu pomiar i montaż są już uwzględnione lub wyszczególnione w cenie, którą podajemy państwu we wstępnej wycenie. W przypadku większych gabarytowo produktów (np. markizy, rolety wielkogabarytowe, żaluzje drewniane, rolety rzymskie, moskitiery przesuwne, moskitiery rolowane) lub w przypadku niestandardowego typu montażu (np. przy montażu nad glifem okiennym, przy konieczności dystansowania produktu od ramy okiennej) montaż jest dodatkowo płatny, co zawsze wyraźnie zaznaczamy na pomiarze. Przy zamówieniach pojedynczych sztuk osłon okiennych doliczamy koszt montażu w wysokości 50 zł/szt. Niektóre niestandardowe typy montażu są trudne do wykrycia “na odległość”, bez oględzin. Ostatecznej wyceny dokonujemy w związku z tym zawsze po oględzinach na miejscu.

W przypadku pomiarów/montaży pod adresami zlokalizowanymi dalej niż 10 km od naszego punktu przy ul. Trockiej doliczamy dopłatę za dojazd płatną w gotówce na pomiarze. Jest ona płatna jednorazowo za całą usługę.

Czy pomiar i montaż jest gratis?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!