W przypadku pomiarów/montaży pod adresami zlokalizowanymi dalej niż 10 km od naszego punktu przy ul. Trockiej doliczamy dopłatę za dojazd płatną w gotówce na pomiarze. Jest ona płatna jednorazowo za całą usługę.

Skupiamy obszar naszego działania na terenie Targówka i prawobrzeżnej Warszawy. Aby wyjść państwu naprzeciw poszerzyliśmy strefę darmowego dojazdu do obszaru 10 km od naszego punktu na Trockiej (mierzone wg odległości sugerowanej przez Mapy Google).

Ze względu na znaczne odległości, ale przede wszystkim wydłużony czas dojazdu w bardziej odległe lokalizacje wprowadziliśmy dodatkowe płatne strefy dojazdu również wg odległości od naszego punktu (do 15, 20 i 25 km). Opłata za dojazd w dalsze lokalizacje jest każdorazowo ustalana indywidualnie.

Wszystkie opłaty za dojazd dotyczą mniejszych zamówień (w zależności od asortymentu). W przypadku większych zamówień koszt dojazdu jest wliczany w cenę usługi i nie jest dodatkowo płatny. Każdorazowo jest to ustalane podczas umawiania się na pomiar lub podczas pomiaru.

W okresach dużego zainteresowania naszymi produktami zastrzegamy sobie możliwość naliczenia opłaty za dojazd w innej wysokości lub odmowy realizacji zamówień w wybranych lokalizacjach. W przypadku zamówień pojedynczych sztuk osłon koszt dojazdu w wysokości 30 zł doliczamy również w lokalizacjach w Strefie 1 do 10 km.

do 10 km
gratis
Strefa 1
Sprawdź odległość
do 15 km
30 zł
Strefa 2
Sprawdź odległość
do 20 km
45 zł
Strefa 3
Sprawdź odległość
do 25 km
60 zł
Strefa 4
Sprawdź odległość

Jaki jest koszt dojazdu?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!