Tak, jednak pobierzemy podczas wizyty opłatę za konsultację podczas pomiaru w wysokości 50 zł. Z reguły prosimy klientów o samodzielne podanie orientacyjnych wymiarów okien do wstępnej wyceny przed umówieniem pomiaru na miejscu, aby zorientować państwa w wycenie. Jeżeli nie zdecydują się państwo na skorzystanie z naszych usług pobierzemy podczas wizyty opłatę za konsultację podczas pomiaru w wysokości 50 zł. Natomiast jeśli zdecydują się państwo na złożenie u nas zamówienia odliczymy poniesiony przez państwa koszt pomiaru od ceny osłon okiennych.

Niezależnie od kosztu pomiaru w przypadku dalszych lokalizacji (odległych dalej niż 10 km od naszego punktu przy ul. Trockiej) w przypadku mniejszych zamówień pobieramy opłatę za dojazd płatną w gotówce podczas pomiaru.

W przypadku okresów dużego zainteresowania klientów pomiarami w naszej firmie zastrzegamy sobie prawo do pobrania opłaty za konsultację podczas pomiaru również w przypadku dokonania wcześniej wstępnej wyceny.

Nie mam czasu, żeby zmierzyć okna samemu. Czy mogą po prostu państwo przyjechać, obejrzeć je sami i wycenić dane produkty?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!