Na terenie Targówka i okolicznych dzielnic (w odległości do 10 km od naszego punktu przy Trockiej) oraz przy dużych zamówieniach nie pobieramy dopłaty za dojazd. W przypadku mniejszych zamówień niestety dojazd, nie tylko z uwagi na odległość, ale przede wszystkim biorąc pod uwagę czas przejazdów na terenie Warszawy i na głównych drogach wylotowych, staje się nieopłacalny dla naszej firmy. Szczególnie jest to uciążliwe w godzinach szczytu, czyli wtedy, kiedy większość klientów jest w domach i zależałoby im na takim terminie pomiaru czy montażu.

Oferta produktów na rynku jest zróżnicowana, nie tylko jeśli chodzi o typy osłon okiennych, ale przede wszystkim jeśli chodzi o ich jakość i trwałość oraz zakres dodatkowych usług. Wyszczególnienie tej opłaty z naszego punktu widzenia świadczy o rzetelnej postawie wobec klienta, czym niekoniecznie jest pozorne ukrywanie jej w dopłatach do finalnej ceny produktu, co jest powszechnie praktykowane na rynku. 

Wszyscy przyjeżdżają za darmo. Dlaczego mam płacić za wasz dojazd?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!