Z naszego doświadczenia wynika, że przypadku standardowych rozwiązań okiennych w 90% wstępna wycena odpowiada wycenie podczas pomiaru.

Jest jednak wiele czynników które mogą wpływać na to, że wstępna wycena różni się od tej zrobionej po pomiarze na miejscu. Jednym z nich jest rozbieżność wymiarów podanych przez klienta, a wykonanych przez nas. Kolejnym może być grupa cenowa wybranego finalnie materiału i kolor osprzętu odpowiadającego kolorowi ram okiennych. Zazwyczaj wstępną wycenę robimy na podstawie najniższej grupy cenowej tkaniny oraz przy założeniu standardowej kolorystyki osprzętu. Gdy klient wybierze droższy materiał i nie uwzględni w zapytaniu niestandardowego koloru osprzętu, cena może drastycznie wzrosnąć.

Dodatkowo, szczególnie w przypadku moskitier, na etapie wstępnej wyceny klienci pomijają istotne informacje (np. zamontowane rolety zewnętrzne lub kraty, typ okna – aluminiowe, drewniane, kolor ramy okiennej, elewacja zakrywająca ramy okna), które wpływają na stopień skomplikowania montażu lub wręcz go uniemożliwiają. Rozumiemy, to i zdajemy sobie sprawę, że ciężko przekazać wszystkie istotne informacje telefonicznie lub mailowo. Z resztą to my musimy znać się na naszych produktach, a nie państwo. Dlatego też zawsze dokładnie wyceniamy po oględzinach i pomiarze na miejscu.

Tym niemniej, w okresach dużego zainteresowania naszymi produktami w przypadku gdy nie zdecydują się państwo na złożenie zamówienia podczas pomiaru pobieramy opłatę za konsultację w wysokości 50 zł podczas pomiaru również w przypadku dokonania wcześniej wstępnej wyceny. W przypadku zmiany decyzji opłata ta jest odliczana od wartości zamówienia.

Dlaczego wstępna wycena różni się od wyceny na miejscu?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!