Siatki okienne pełnią praktyczną funkcję w domach i pomieszczeniach gospodarczych. Chronią je przed komarami i innymi insektami, które uaktywniają się wraz z początkiem lata. Ze względu na specyfikę samego produktu, kluczowy dla skuteczności moskitier jest właściwy pomiar i precyzja wykonania ramek z siatką.

Z uwagi na coraz częściej występujące nietypowe rozwiązania okienne (duże balkony, nietypowe kształty okien lub okna o wysuniętych lub cofniętych słupkach) niekiedy zrobienie szczelnej moskitiery jest nie lada wyzwaniem. Dlatego też warto, aby pomiarem zajął się specjalista. W takim przypadku musimy liczyć na firmy działające lokalnie na rynku, zdalne wykonywanie moskitier jest możliwe, jednak obarczone większym ryzykiem. Firma wykonująca pomiar “bierze na siebie” błąd pomiaru, dzięki czemu klient może być spokojny, że zamówione moskitiery będą skutecznie spełniać swoją funkcję.

Gdzie kupić dobrej jakości moskitiery?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!