img_0810Moskitiery z siatką metalową stanowią doskonałe zabezpieczenie okien przed dostępem gryzoni. Doskonale sprawdzają się w przypadku okien piwnicznych oraz pomieszczeń technicznych. Dodatkowa ochrona przed nieproszonymi gośćmi doskonale sprawdzi się w nadchodzącym okresie zimowym. Rozwiązanie to jest często stosowane nie tylko na prywatnych posesjach, ale również w piwnicach i pomieszczeniach technicznych budynków wielorodzinnych oraz budynków biurowych i handlowych.

Siatka metalowa została umocowana w naszym sprawdzonym systemie moskitier aluminiowych, dzięki czemu połączyliśmy zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne siatki (co sprawdza się nie tylko w przypadku ochrony przeciwko gryzoniom, ale również w przypadku niektórych zwierząt domowych) oraz wysoką jakość i precyzję wykonania, co gwarantuje wysoką skuteczność naszych siatek.

Bezinwazyjne mocowanie siatki pozwala na szybki i łatwy demontaż moskitier w razie potrzeby.

Siatki zabezpieczające przed gryzoniami – ochrona piwnicy na zimę
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!