W upalny dzień temperatura w pomieszczeniu w dużym stopniu zależy od rodzaju zastosowanych osłon okiennych. Akcesoria zewnętrzne FAKRO do okien pionowych i dachowych (markizy, markizolety i rolety) stanowią optymalne rozwiązanie przed nadmiernym ciepłem słonecznym. Absorbują promieniowanie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni chronią wnętrze przed uciążliwym upałem.

Optymalnym rozwiązaniem zalecanym do ochrony pomieszczeń przed nagrzewaniem jest markiza zewnętrzna, która dedykowana jest zarówno do okien pionowych jak i dachowych. Tego typu osłony chronią pomieszczenie przed upałem do 8 razy skuteczniej niż osłony wewnętrzne co w praktyce powoduje spadek temperatury wewnętrznej nawet do 10° C.

Zasady korzystania z promocji 

1. W terminie od 14 maja do 31 sierpnia 2018 r. kup niżej wymienione produkty promocyjne i zyskaj zwrot części poniesionych kosztów, które FAKRO zwróci na wybraną kartę podarunkową.

FAKRO zwraca część kosztów za zakup co najmniej 2-óch, a maksimum 6-ciu dowolnych produktów promocyjnych wg poniższej zasady:

Zwrot 200 zł/szt. przy zakupie markizy do okna pionowego:

 • VMZ Solar,
 • VMZ Z-Wave.

Zwrot 100 zł/szt. przy zakupie markizy do okna dachowego:

 • AMZ Solar,
 • AMZ Z-wave.

2. Do dnia 21 września 2018 r. dokonaj zgłoszenia na stronie FAKRO. Wypełnij i wyślij elektroniczny formularz zgłoszeniowy i dołącz do niego skan dowodu zakupu lub wpłaty zaliczki**.


3. Po pozytywnej weryfikacji przesłanego zgłoszenia promocyjnego przez FAKRO otrzymasz od producenta zwrot części poniesionych kosztów na jedną z wybranych kart podarunkowych do:

 • Agata Meble,
 • Wittchen,
 • 4F,
 • na stacje paliw Orlen.

** Szczegóły w regulaminie Promocji

Link do regulaminu promocji i strony FAKRO.

Upał pod kontrolą – promocja na produkty osłonowe FAKRO
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


  Numer telefonu:
  Interesują mnie:

  X
  Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!