Coraz częściej odczuwamy niedogodności związane z zanieczyszczeniem powietrza w dużych miastach. Bieżące poziomy szkodliwych pyłów można monitorować przez mobilne aplikacje lub alerty smogowe. Tego typu aktualizacje pozwalają na przygotowanie się i zaplanowanie dnia tak, aby jak najmniej narażać swoje zdrowie na działanie szkodliwego powietrza.

Odpowiadając na liczne zapytania wprowadzamy do naszej oferty całkowicie nowy na polskim rynku produkt, który znacznie ułatwi ochronę naszego zdrowia jak i naszych bliskich. Membrana Respilon® może być z powodzeniem stosowana w naszym sprawdzonym systemie moskiterowym, dzięki czemu w prosty i sprawdzony sposób można zabezpieczyć swój dom przed niebezpiecznymi pyłami.

http://www.respilon.com/resources/docs/air/Respilon_AIR2_flyer1_EN_web.pdf

Membrana tworzy mechaniczną barierę zapobiegającą przenikaniu szkodliwych cząsteczek do dróg oddechowych i domu. Jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Dzięki zastosowaniu bardzo gęstego splotu materiału (zawierającym włókna o średnicy 50-150 nanometrów), membrana zatrzymuje nawet najmniejsze stałe i ciekłe cząsteczki, takie jak wirusy, bakterie, kurz smog, pyłki, pleśń lub roztocza. Jednocześnie zachowuje doskonałą przepuszczalność powietrza.

Więcej na temat membrany antysmogowej i jej zastosowaniu w naszych moskitierach można przeczytać na podstronie im poświęconej. Zapraszamy również do naszego punktu przy ulicy Trockiej, gdzie można obejrzeć na żywo membranę antysmogową.

Skuteczność nanowłókien doskonale obrazuje poniższy film:

 

UWAGA! Z uwagi na problemy z dostępnością membrany w 2022 r.  przy każdym zleceniu potwierdzamy ceny, termin i możliwość wykonania zamówienia zależnie od stanów magazynowych.

Moskitiery przeciwsmogowe. Bezpieczne powietrze w domu.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!