Dwukierunkowe żaluzje aluminiowe Juun. Fot. anwis.pl

Modne, ładne, wygodne i łatwe w obsłudze to tylko niektóre z kryteriów którymi klienci kierują się podczas wybierania osłon okiennych. Coraz częściej rezygnują oni z klasycznych “rolet w kasetach” na rzecz nowych rozwiązań pojawiających się na rynku.

Bardzo doceniane są osłony działające z wykorzystaniem samohamującego systemu sterującego mocowanego w świetle szyby. Dzięki zastosowaniu właśnie takiego mechanizmu możliwe jest zasłonięcie dowolnego fragmentu okna z góry a także od dołu. System mocowany jest do listew przyszybowych w sposób inwazyjny (czyli wiercimy). Dzięki temu mocowanie nie rzuca się w oczy i jest trwałe.

Dwukierunkowe zasłony rzymskie REV (d. RVS). Fot. anwis.pl

Sterowanie w podstawowym wariancie dla “standardowych” gabarytów produktów odbywa się za pomocą uchwytów na górnej i dolnej rynnie sterującej. Nie mamy więc zwisających sznurków i łańcuszków. Dodatkową zaletą jest to, że montaż na skrzydle okiennym jest bardzo praktyczny – po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i nie przeszkadza w użytkowaniu okna (można bez problemu otworzyć skrzydło bez obaw, że wystające elementy systemu będą znacząco ograniczać kąt otwarcia, jak np. w przypadku rolet w kasetach).

Osłony dwukierunkowe to w tej chwili nie tylko plisy, ale również żaluzje aluminiowe Juun oraz rolety rzymskie dwukierunkowe. Zapraszamy do naszego punktu przy ul. Trockiej aby obejrzeć opisane produkty i zobaczyć bogaty wybór kolorystyczny tych rozwiązań.

Dwukierunkowe żaluzje plisowane. Fot. anwis.pl
Osłony dwukierunkowe. Modne, efektowne i praktyczne
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!