Wiosna to czas nowości na rynku osłon okiennych. Po przerwie firma Anwis wprowadza do swojej oferty zasłony i rolety rzymskie.

Dużą nowością jest system zasłon rzymskich RVS, który łączy w sobie tak naprawdę zalety systemu żaluzji plisowanych i efektowny wygląd rolet rzymskich. Zasłony tego typu montowane są w świetle szyby lub na ramie okiennej.

Sama tkanina montowana jest rzepami do rynienki systemu, dzięki czemu uzyskujemy możliwość odczepienia i wyprania tkaniny lub jej wymiany. Każda zasłona posiada wszywkę z opisem składu tkaniny i zasad jej konserwacji.

System rolet rzymskich występuje w dwóch opcjach – RVS1 z możliwością odsłaniania okna wyłącznie od dołu lub RVS2 z dwoma ruchomymi rynnami (możliwość odsłaniania okna od góry i od dołu). 

Przedział dostępnych wymiarów dla zasłon rzymskich RVS to minimalnie 50 cm szer. x 50 cm wys. aż do 150 cm szer. i 220 cm wys.

Kliknięcie na zdjęcie prowadzi do katalogu tkanin rolet rzymskich.

Rolety rzymskie – nowość w ofercie Anwis
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!