Źródło: VELUX.pl © & ™ Lucasfilm Ltd.

Najnowsza kolekcja rolet do okien dachowych Star Wars & VELUX Imperium Snu to nie lada gratka dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen. Rolety dostępne są w czterech wzorach, a wszystkie z nich zapewniają najmocniejsze dostępne na rynku zaciemnienie, bez względu na to, jaki wzór tkaniny wybiorą państwo do swojego pokoju.

Rolety dzięki skutecznej blokadzie wpadającego światła zapewniają optymalne warunki spokojnego snu. Pozwoli to na szybsze oddanie się sennym marzeniom w odległej galaktyce 🙂

Rolety wykonano z użyciem tkanin, które posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 potwierdzający, że produkty wykonane są z tkanin nieszkodliwych dla zdrowia ich użytkowników.

Produkty polecane są do okien zainstalowanych w zasięgu ręki, z uwagi na manualną obsługę za pomocą prowadnic. Dzięki użyciu bocznych prowadnic rolety są idealne dopasowanie, a ich obsługa jest płynna. Istnieje możliwość zatrzymania rolety na dowolnej wysokości na oknie.

Oryginalne rolety są już dostępne w naszej ofercie, jak również na ekspozycji w naszym punkcie handlowym.

Źródło: VELUX.pl © & ™ Lucasfilm Ltd.
Star Wars & VELUX Imperium Snu. Rolety zaciemniające do okien dachowych z nadrukiem.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!