Właściciele czworonogów przywiązują coraz większą wagę do bezpieczeństwa swoich pupili. W przypadku mieszkania w bloku dużym zagrożeniem dla zwierząt są otwarte okna. Nieopatrznie pozostawione otwarte okno może się wiązać z ucieczką pupila, a gdy mieszkanie położone jest na wyższej kondygnacji nawet z tragedią.

Dlatego też często kliencie decydują się na założenie moskitier ramkowych jako sposób na zabezpieczenie przed ucieczką lub wypadnięciem zwierząt. Często również założenie siatek we wszystkich oknach jest wymogiem przy adopcji zwierząt ze schroniska. Zapewnienie bezpiecznego środowiska życia pozwoli na cieszenie się obecnością pupila w domu w spokoju.

Nasze siatki standardowo wyposażone są w siatki odporne na małe uszkodzenia mechaniczne. W większości przypadków stanowią one doskonałe zabezpieczenie dla kotów, które nie próbują się na nie wspinać. W niektórych przypadkach konieczne jest jednak założenie moskitier z bardziej wytrzymałą siatką aluminiową. Trzeba jednak pamiętać, że przy dużej uporczywości zwierzęcia należy na bieżąco monitorować stan siatki, ponieważ przy wielu próbach wspinaczki każda z oferowanych przez nas siatek ulegnie uszkodzeniu.

 

Bezpieczne zwierzę w domu. Siatki okienne o zwiększonej wytrzymałości.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!