W 2019 roku VELUX ponawia swoją promocję “Z widokiem na przyszłość”. Za każdy produkt osłonowy mogą państwo uzyskać zwrot poniesionych kosztów do maksymalnej wysokości 500 zł. Lista Produktów Promocyjnych oraz zasady przyznawania zwrotów dostępna w regulaminie (poniżej wyciąg z listą produktów promocyjnych i kluczowych zapisów dokumentu). Rejestracja (wygenerowanie kodu promocyjnego) powinna nastąpić najpóźniej w dniu zakupu Produktów Promocyjnych. Wartość zwrotu uzależniona jest od rodzaju i liczby zakupionych Produktów Promocyjnych.

Czyli w skrócie: po sprawdzeniu czy produkty, które planują państwo zakupić znajdują się wśród produktów promocyjnych (lista poniżej), najpóźniej w dniu wystawienia faktury VAT rejestrują się państwo na stronie VELUX i otrzymują e-mailem kod promocyjny. Kod promocyjny można zrealizować na stronie pod linkiem przesyłając niezbędne dane i skan faktury zakupu. Po weryfikacji VELUX dokona realizacji kuponu na podany przez państwa rachunek bankowy.

Link do strony rejestracji produktów.

Link do regulaminu promocji.

Kwota zwrotu ceny za zakupione Produkty Promocyjne następuje według poniższych zasad:

 • za produkty dekoracyjne i przeciwsłoneczne:
  • w wysokości 50,00 zł w przypadku Produktów Promocyjnych: DKL, DFD, RFL, FHB, FHL, FHC, PAL, MHL;
  • w wysokości 100,00 zł w przypadku Produktów Promocyjnych: DML, DSL, RML, RSL, FML, FMG, PML, MML, MSL, MSG;
 • za rolety zewnętrzne w wysokości 100,00 zł w przypadku Produktów Promocyjnych: SHL, SML, SSL, SMG;
 • za produkty elektryczne w wysokości 100,00 zł w przypadku Produktów Promocyjnych: KMG, KUX, KSX, KIX, KLF 200,
 • za moskitiery ZIL: w wysokości 50,00 zł.

W promocji konsumenckiej nie biorą udziału następujące produkty marki VELUX: RHZ, RHL, KLB, KRD 100, KLI oraz MHL w rozmiarze CK00 i inne, które nie zostały wymienione jako Produkty Promocyjne (§3 pkt. 3.11). Co oznacza, iż ich zakup nie jest podstawą do zwrotu ceny zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie.

Akcja promocyjna „Promocja z widokiem na przyszłość – edycja 2019”, prowadzona dla klientów indywidualnych, w której w zamian za rejestrację i wypełnienie kwestionariusza na stronie internetowej www.velux.pl/naprzyszlosc otrzymują oni kod promocyjny o wartości 500,00 zł (słownie: pięćset złotych i 00/100), na podstawie którego mogą otrzymać zwrot części ceny zakupu produktów promocyjnych VELUX, zgodnie z zasadami opisanymi powyżej.

Uczestnikiem Promocji Konsumenckiej może być osoba fizyczna, która dokonała prawidłowej Rejestracji na Stronie Promocyjnej i otrzymała Kod Promocyjny. Aby Uczestnik Promocji Konsumenckiej mógł wykorzystać otrzymany Kod Promocyjny musi dokonać zakupu co najmniej jednego Produktu Promocyjnego i dysponować fakturą za ten zakup, który następnie zgłosi w ramach Realizacji Kodu Promocyjnego.

Otrzymany Kod Promocyjny Uczestnik może wykorzystać w celu otrzymania zwrotu ceny za zakupione Produkty Promocyjne. Jeśli Uczestnik Promocji Konsumenckiej w ciągu 2 lat od daty otrzymania Kodu, dokona zakupu Produktu Promocyjnego w Punktach Sprzedaży, otrzyma od Organizatora przelewem bankowym zwrot kwoty obliczonej zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminie. Warunkiem otrzymania zwrotu ceny jest dokonanie prawidłowej Realizacji Kodu Promocyjnego.

 

VELUX promocja “Z widokiem na przyszłość” edycja 2019. Otrzymaj do 500 zł zwrotu za zakup produktów VELUX.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


  Numer telefonu:
  Interesują mnie:

  X
  Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!