W związku z wieloma pytaniami klientów pozwalamy sobie usystematyzować informacje na temat dostępności drabinek taśmowych do poszczególnych typów żaluzji drewnianych i nie tylko. 

Anwis wprowadził do sprzedaży nowe typy drabinek taśmowych, które teraz można dowolnie dobierać do lamel nie tylko względem koloru, ale również szerokości, zależnie od typu żaluzji (i szerokości lamel w żaluzjach).

W ofercie są podstawowe trzy szerokości lamel drewnianych – 25 mm, 50 mm oraz 70 mm. Dodatkowo w szerokości 50 mm mamy do wyboru kolekcję lamel bambusowych oraz z tworzywa (faux wood). Drabinki taśmowe można również dobierać do lamel aluminiowych w szerokościach 25 mm i 50 mm przy wyborze wykończenia osprzętu drewnianego (listwa dolna oraz górna maskownica). Dopłaty do poszczególnych typów drabinek są zależne od wybranego typu żaluzji oraz szerokości ich lamel.

Żaluzje o szerokości lamel 50 mm

1. Podstawowa dostępna kolekcja drabinek to popularne 25 mm, tu mamy największy wybór standardowych kolorów:

2. Drabinki o szer. 38 mm oferują największy wybór jeśli chodzi o desenie i kolory taśm. Doskonale prezentują się przy większych gabarytach żaluzji i są wybierane przez najbardziej wymagających klientów.

3. Przy szerokiej lameli 50 mm można również zastosować wąskie tasiemki 10 mm. Daje to ciekawy efekt przy mniejszych wymiarach żaluzji lub gdy chcemy, żeby taśmy wyglądały nieco subtelniej niż “standardowe” 25 mm.

Żaluzje drewniane o szer. lamel 70 mm

Tu zastosować można wyłącznie drabinki o szer. 38 mm, jednak w uboższej podstawowej kolekcji kolorów:

Żaluzje drewniane o szer. lamel 25 mm

Nowością w pierwszym kwartale 2019 roku jest możliwość zastosowania drabinek o szer. 12 mm do żaluzji drewnianych z lamelami 25-milimetrowymi. Kolekcja dostępnych kolorów poniżej.

Aktualna kolekcja drabinek taśmowych dostępna jest pod linkiem.

Tak więc im większy wybór, tym trudniejszy. Zapraszamy do punktu przy Trockiej na oględziny 🙂

 

Miniprzewodnik po drabinkach taśmowych do żaluzji. Większy wybór to więcej możliwości.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!