Już od 20 lat firma Pantone wybiera kolor, który będzie panował przez kolejne 12 miesięcy. Odcień Living Coral zastąpił kolor 2018 roku czyli dosyć posępny Ultra Violet. Odcień nowego roku jest zdecydowanie bardziej optymistyczny. “PANTONE 16-1546 Living Coral” to koral z domieszką złota. Energetyzujący, ożywiający i ocieplający otoczenie. Wybór tego odcienia jest również nieprzypadkowy.

– Kolor to pewnego rodzaju język, który jest nierozerwalnie związany z kulturą. Widzimy, że we współczesnym świecie nasze troska o środowisko naturalne jest coraz silniejsza. Wymusza to w pewnym sensie rozwój technologii. Ponieważ jesteśmy tak bardzo przywiązani do czegoś, co nie jest prawdziwe, szukamy równowagi w tym, co jest realne – czyli w naturze – mówi Laurie Pressman.

 

Wśród tkanin dostępnych w naszych katalogach mogą państwo znaleźć kilka odcieni zbliżonych do Living Coral. Poniżej kilka zrzutów ekranu z wzornika tkanin online żaluzji plisowanych firmy Anwis.

Living Coral kolorem roku 2019 Pantone.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!