Chociaż sezon pylenia traw już w zasadzie za nami, jesteśmy w trakcie testów innowacyjnej siatki przeciwpyłkowej (antyalergicznej) Poll-tex ®, która zgodnie z opisem producenta jako opatentowana siatka zapobiega przedostawaniu się się do pomieszczeń pyłków, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego stopnia przejrzystości i dużego stopnia przepuszczalności światła słonecznego. Te trzy cechy przekonały nas do wypróbowania siatki i przetestowania jej właściwości w naszym sprawdzonym systemie moskitierowym.

meadow-123280

Standardowo stosowana przez nas siatka ma oczka 1,2 x 1,4 mm, co pozwala na zatrzymanie much, komarów i praktycznie wszystkich większych gatunków meszek. Siatka Poll-tex ® dodatkowo poza uniemożliwieniem przedostawania się owadom, chroni pomieszczenia przed dostępem alergenów.

Produkt został przetestowany w niemieckim szpitalu Charite University w Berlinie. Klinika ta specjalizuje się w leczeniu alergii i jest jedynym miejscem w Europie, gdzie możliwe jest badanie przepuszczalności pyłków 24 godziny na dobę. Badanie zostało przeprowadzone pod katem zdolności wychwytywania unoszących się w powietrzu pyłków traw, brzozy, pokrzywy i ambrozji. Filtr zapobiegł przedostaniu się do pomieszczenia dwóch z najczęstszych alergenów (brzoza i trawy) w 97% i w 100% pyłków pokrzywy i ambrozji.

Teraz, w odpowiedzi na państwa zainteresowanie gęstszą wersją naszej standardowej moskitiery okiennej włączamy do oferty innowacyjną siatkę antyalergiczną Poll-tex ®. Więcej informacji na temat siatki Poll-tex ® można uzyskać na stronie producenta (język angielski) oraz na podstronie poświęconej siatce Poll-tex ® na naszej stronie internetowej.

 

Moskitiery antyalergiczne, czyli super gęsta siatka moskitierowa przeciwpyłkowa. Jak wygląda?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!