Posiadaczy zwierząt domowych takich jak koty i psy na pewno zainteresuje rozwiązanie jakim jest moskitiera drzwiowa z przejściem dla zwierząt domowych. Łączy ona w sobie zalety klasycznej moskitiery jednocześnie nie ograniczając zwierzakowi swobodnego wchodzenia i wychodzenia z wnętrza mieszkania lub domu.

Drzwiczki umieszczone w dolnej części moskitiery umożliwiają swobodne przejście zwierzaka i mogą zamykać się w kilku trybach (tj. całkowite zamknięcie, tylko wyjście, tylko wejście lub wahadłowo). Tryb można w prosty sposób zmienić w zależności od potrzeb. Przejścia również można zakupić w różnych rozmiarach, zależnie od wielkości zwierzaka. Tego typu rozwiązanie można zastosować zarówno w przypadku moskitier drzwiowych, jak i ramkowych.

Dolna część moskitiery wypełniona jest siatką lub płytą poliwęglanową. Użyty materiał zależy w dużej mierze od żywiołowości i temperamentu zwierzaka (najbardziej wytrzymałym materiałem będzie tu płyta poliwęglanowa). Do moskitiery można zastosować standardową siatkę moskitierową z włókna lub bardziej wytrzymałą aluminiową. Jest również możliwość wykonania górnej i dolnej części moskitiery z dwóch różnych rodzajów siatek.

Potwierdzenie możliwości wykonania tego typu moskitiery oraz jej cena każdorazowo musi zostać potwierdzona po pomiarze na miejscu. Wynika to z konieczności oceny możliwości zastosowania dodatkowych profili dystansujących drzwi moskitierowe, dzięki czemu moskitiera pozostanie szczelna a przez to skuteczna.

Nietypowe rozwiązania moskitierowe. Moskitiery z przejściem dla zwierząt domowych.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!