Osłonięcie okien dachowych to w niektórych przypadkach konieczność. Wynika to nie tylko z konieczności zachowania prywatności, ale to właśnie poddasza nagrzewają się najbardziej podczas upalnych dni, przez co przebywanie w takim pomieszczeniu może stać się bardzo niekomfortowe.

Warto wtedy pomyśleć o odpowiednich osłonach okiennych. Przy ich wyborze należy kierować się dopasowaniem produktu do zamontowanych w domu okien dachowych. Najlepiej zdecydować się na oryginalne produkty producenta (najpopularniejsze w Polsce okna dachowe produkują Fakro i VELUX). Są produkty dobrej jakości, jednak stosunkowo drogie. Decydując się na oryginalny produkt możemy jednak być pewni, że będzie służył nam przez wiele sezonów. Poza tym osłony na pewno będą w 100 % dopasowane do danego typu i modelu okna.

Zdarza się jednak, że wybór tkanin jest ograniczony, a cena stosunkowo wysoka, co nie zachęca nas do zdecydowania się na taki wariant. Również w przypadku okien nietypowych lub robionych na wymiar opcja zamówienia typowej osłony u producenta okna jest dosyć ograniczona. W takich sytuacjach można wybrać produkty osłaniające od wiodących producentów osłon (chociażby firmy Anwis), którzy na zamówienie wykonają rolety, bądź innego typu osłony, dopasowane do danego typu okna.

Osłony do okien dachowych. Wiele możliwości = trudny wybór.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!