Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicami z materiałem przepuszczającym promienie słoneczne. Fot. anwis.pl

Specjalizacja dosięga praktycznie wszystkich branż. Coraz mniej na rynku fachowców “złotych rączek” znających się na wszystkim, którzy zajmowali się kompleksowo nie tyle wykończeniem, ale i nawet budową domów. Wynika to nie tyle z mniejszych zdolności osób na rynku, ale jak sądzimy z wyższych oczekiwań klientów, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Klienci chcą zamówić sprawdzonego fachowca, wybrać, zapłacić i cieszyć się produktem skrojonym na miarę ich potrzeb.

Wychodząc naprzeciw takim potrzebom skonstruowaliśmy naszą ofertę bazując na kompleksowej usłudze pomiaru i montażu osłon okiennych wiodących producentów. Bardziej dopasowane i skomplikowane produkty na wymiar wymagają przeszkolenia w zakresie sposobu pomiaru i zwrócenia uwagi na detale aby produkty właściwie działały i spełniały swoje funkcje. Obecnie oferta okien na rynku jest tak bogata i zróżnicowana, że trudno niekiedy jednoznacznie w kilku słowach wskazać co i jak należy zmierzyć aby podać właściwe wymiary zamówieniowe. Nie jest to oczywiście bardzo skomplikowana wiedza, ale jak w przypadku każdej branży, doświadczenie ma znaczenie.

W związku z tym ograniczamy do minimum zamówienia na podstawie wymiarów podanych przez klienta. W takim przypadku nie jesteśmy nigdy w stanie zagwarantować, że produkty będą działały poprawnie a czasami zdarza się, że ich zamontowanie w zalecany przez producenta sposób ze względu na wadliwy pomiar jest w zasadzie niemożliwe. Zdajemy sobie sprawę, że takie rozwiązanie nie jest idealne, szczególnie w okresach dużego zainteresowania klientów naszymi usługami gdy czas oczekiwania na pomiar potrafi być znacząco wydłużony. Tym niemniej finalnie ma więcej plusów niż minusów.

Fot. anwis.pl
,,Pi razy drzwi” w naszej branży nie istnieje czyli dlaczego sprzedajemy usługi kompleksowe
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!