Jak wiadomo, wydające się najtańszymi rozwiązania nie zawsze takimi są w rzeczywistości. Tanie siatki moskitierowe montowane na klej lub rzepy na ramach okiennych może rozwiążą problem owadów wlatujących do domu na krótką metę, jednak po kilku tygodniach siatka się zniszczy, klej lub rzepy przestaną trzymać, na ramach okiennych pojawią się nieusuwalne smugi kleju przypalonego słońcem, a komary wrócą.

Zachęcamy do zainwestowania w moskitiery okienne montowane na ramach okiennych lub na drzwiach balkonowych wykonywane na wymiar, co zapewnia wysoki stopień szczelności na wiele sezonów. Nasze moskitiery wykonujemy na profilach aluminiowych, dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne nawet, jeżeli zapomną państwo o ich demontażu na zimę. Nie zardzewieją, ani nie wyblakną. Staramy się zapewnić wysokiej jakości produkt tak, aby nasi klienci nie musieli się już martwić nieproszonymi gośćmi w domu.

Pomiary i montaże wykonujemy we własnym zakresie, bierzemy na siebie błąd pomiaru. To naszym zadaniem jest właściwe dopasowanie typu moskitiery do państwa okien, dlatego zawsze staramy się przedstawić możliwe opcje i doradzić w wyborze najwłaściwszej osłony. Zdajemy sobie sprawę, że siatki z reguły potrzebne są “na już”, dlatego szanujemy państwa czas i staramy się, aby nawet w szczycie sezonu czas oczekiwania na realizację zamówienia nie przekroczył 7 dni.

Gdzie kupić tanie moskitiery na wymiar w Warszawie?
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!