Z początkiem roku 2018 włączamy do oferty nowości w asortymencie żaluzji :

 • Kolekcja bambusowych lamel o szerokości 5 cm

W ofercie Anwis pojawiła się nowa gama lamel bambusowych, które są nieco “lżejsze” od standardowych lamel drewnianych oraz oferują inną fakturę i efekt. Już niebawem w naszym biurze dostępna będzie do obejrzenia kolekcja dostępnych lamel bambusowych.

 • Żaluzja 5 cm Faux Wood

Żaluzje Faux Wood to elegancki efekt żaluzji drewnianych uzyskany lamelami z tworzywa. Nie jest to drewno więc, lamele są idealnie proste i odporne na wilgoć, dzięki czemu można jest stosować w łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach gdzie istnieje wyższe ryzyko zachlapania lub zabrudzenia produktu. Lamele Faux Wood można stosować również jeszcze bardziej efektowym systemie Retro, z elementami w kolorze mosiądzu lub srebrnym.

 • Żaluzje aluminiowe z lamelami Fluo 5 cm

System żaluzji aluminiowych jest od niedawna dostępny z lamelami Fluo. Nie są to lamele aluminiowe, ale wykonane z tworzywa przepuszczającego światło (dającego efekt mlecznego szkła). Nie zaciemniają w 100%, a jednocześnie są łatwe w utrzymaniu w czystości. Dzięki temu są idealne do pomieszczeń specjalnego przeznaczenia – np. gabinetów kosmetycznych czy lekarskich.

 

Nowości w ofercie 2018. Więcej możliwości w żaluzjach 5 cm.
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


  Numer telefonu:
  Interesują mnie:

  X
  Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!