Chociaż sam system Venus liczy już sobie już kilkadziesiąt lat, cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Wielu z nich nawet po kilkunastu latach decyduje się na demontaż starych “venusek” i montaż nowego egzemplarza, w świeżej wersji. System ten charakteryzuje się w swojej podstawowej wersji przyjaznym w użytkowaniu systemem sterowania sznurkowego.

Żaluzje Venus to przede wszystkim lamele aluminiowe – 16 mm w pełnej gamie wzorów i deseni (również drewnopodobnych) oraz 25 mm. Lamele 25 mm można zamówić dodatkowo z opcją light-less (za dopłatą), dzięki czemu prześwity w lamelach są mniejsze, a żaluzje lepiej zaciemniają wnętrze. Jest to szczególnie istotne chociażby w pomieszczeniach biurowych, gdzie np. są komputery, telewizory, dzięki temu światło powoduje mniejsze refleksy na monitorach.

Dzięki bogatej dostępnej kolorystyce osprzętu żaluzji Venus można odnaleźć właściwy odcień niemalże do każdego okna PCV dostępnego na rynku. Teraz system Venus Standard dostępny jest również z lamelami drewnianymi 25 mm.

Graniczne dostępne gabaryty żaluzji z lamelami aluminiowymi:

System min. szerokość [mm] max szerokość [mm] max wysokość [mm] max powierzchnia m2
Venus 16 mm 330 2000 2200 4,40
Venus 25 mm 330 2000 2200 4,40

 

Żaluzja Venus Standard, lamela drewniana.
Żaluzja Venus Standard, lamela aluminiowa.
Żaluzja Venus, lamela aluminiowa.

 

 

 

 

 

 

 

Kolorystyka osprzętu żaluzji Venus.

Kolorystyka lamel drewnianych 25 mm.

Kolorystyka lamel aluminiowych 16 i 25 mm.

Żaluzje Venus – niezawodny system żaluzji o wielu obliczach
Pozostaw numer telefonu - oddzwonimy!

Prosimy o podanie numeru telefonu oraz przybliżonej tematyki rozmowy. Postaramy się skontaktować z państwem najszybciej, jak będzie to możliwe.


    Numer telefonu:
    Interesują mnie:

    X
    Pozostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!